Προβολέας LED Slim 20W 1200lm μαύρος IP65 LB Light
Ισχύς: 20W (Slim LED)
Φωτεινή ροή: 1200 lm
Τάση λειτουργίας: 100–265V, 50–60Hz
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: Μαύρο
Φάσμα φωτός: 4500K (ουδέτερο)
Γωνία φωτισμού: 120°
Διαστάσεις: 180 x 180 x 40 mm
Προβολέας LED Slim 20W 1200lm μαύρος IP65 LB Light
τιμη: 13.00 €
Προβολέας LED Slim 20W LB Light με φωτεινή ροή 1200lm, ουδέτερο φως 4500K, μαύρο χρώμα, IP65.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 20W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4500K |
| Φωτεινή ροή | 1200lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.