Προβολέας LED Slim 10W 4500K 620lm IP65 μαύρος LB Light
Τύπος: Slim LED προβολέας
Ισχύς: 10W
Φωτεινή ροή: 620lm
Θερμοκρασία χρώματος: 4500K (ουδέτερο λευκό)
Τάση λειτουργίας: 100–265V, 50–60Hz
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: Μαύρο
Γωνία φωτισμού: 120°
Διαστάσεις: 120x130x40 mm
Προβολέας LED Slim 10W 4500K 620lm IP65 μαύρος LB Light
τιμη: 8.29 €
Προβολέας LED Slim 10W LB Light, 620lm, 4500K, IP65, μαύρος.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 10W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4500K |
| Φωτεινή ροή | 620lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.