Προβολέας LED COB 50W 3900lm μαύρος IP65 LB Light
Ισχύς: 50W (COB)
Φωτεινή ροή: 3900 lm
Τάση λειτουργίας: 96–265V
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: Μαύρο
Φάσμα φωτός: 6500K (ψυχρό)
Γωνία φωτισμού: 120°
Διαστάσεις: 245 x 185 x 135 mm
Προβολέας LED COB 50W 3900lm μαύρος IP65 LB Light
τιμη: 36.90 €
Προβολέας LED COB 50W LB Light με φωτεινή ροή 3900lm, ψυχρό φως 6500K, μαύρο χρώμα και IP65.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 100V, 250V |
| Ισχύς W | 50W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 3900lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.