Προβολέας LED COB 30W 6500K 2100lm LB Light
Ισχύς: 30W (COB LED)
Φωτεινή ροή: 2100lm
Τάση λειτουργίας: 96–265V AC
Θερμοκρασία χρώματος: 6500K ψυχρό λευκό
Γωνία φωτισμού: 120°
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: μαύρο
Διαστάσεις: 225x185x135 mm
Προβολέας LED COB 30W 6500K 2100lm LB Light
τιμη: 23.90 €
Προβολέας LED COB LB Light 30W με φωτεινή ροή 2100lm και ψυχρό λευκό φως 6500K, βαθμός προστασίας IP65.
Διαθεσιμότητα: Περιορισμένη διαθεσιμότητα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 30W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 2100lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.