Προβολέας LED COB 20W 1400lm μαύρος IP65 LB Light
Ισχύς: 20W (COB)
Φωτεινή ροή: 1400 lm
Τάση λειτουργίας: 96–265V
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: Μαύρο
Φάσμα φωτός: 6500K (ψυχρό)
Γωνία φωτισμού: 120°
Διαστάσεις: 180 x 140 x 125 mm
Προβολέας LED COB 20W 1400lm μαύρος IP65 LB Light
τιμη: 16.79 €
Προβολέας LED COB 20W LB Light με φωτεινή ροή 1400lm, ψυχρό φως 6500K, μαύρο χρώμα και IP65.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 20W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 1400lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.