Πλαφονιέρα μπάνιου Ø 400 mm IP44 2xE27 60W LB Light
Τάση λειτουργίας: AC 220-240V, 50-60Hz
Βαθμός προστασίας: IP44
Υποδοχή: 2 x E27
Μέγιστη ισχύς: 60W ανά λαμπτήρα
Υλικό: Μέταλλο και γυαλί
Χρώμα: Χρώμιο
Διαστάσεις: Ø 400 mm
Προσφορά!
Πλαφονιέρα μπάνιου 400 mm IP44 2xE27 60W LB Light
τιμη: 31.90 € μέχρι: 09.04.2026
συνιστώμενη τιμη: 34.90 €
Πλαφονιέρα μπάνιου LB Light Ø 400 mm IP44 για 2xE27 έως 60W.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Πλαφονιέρα |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 2x60W |
| Κάλυκας | E27 |
| Υλικό | Γυαλί, Μέταλλο |
| Χρώμα | χρώμιο |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Διαστάσεις | 400 mm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.