Λάμπα LED E27 G45 6W 4000K 470lm LB Light
Υποδοχή: E27
Τύπος: G45 LED
Ισχύς: 6W
Φωτεινή ροή: 470 lm
Θερμοκρασία χρώματος: 4000K ουδέτερο λευκό
Γωνία φωτός: 270°
Τύπος LED: SMD
Dimming: Όχι
Τάση λειτουργίας: AC/DC 100–240V
Ονομαστικό ρεύμα: 45mA
Θερμοκρασία λειτουργίας: -15°C έως +40°C
Υλικό: Πλαστικό, μέταλλο
Διαστάσεις: Ύψος 78 mm, Διάμετρος 45 mm
Ενεργειακή κλάση: F
Κατασκευαστής: LB Light
Λάμπα LED E27 G45 6W 4000K 470lm LB Light
τιμη: 1.60 €
Λάμπα LED E27 G45 6W LB Light, 4000K, 470 lm, AC/DC 100–240V, γωνία φωτός 270°.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Λάμπα Led |
| Ισχύς W | 6W |
| Κάλυκας | E27 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000K |
| Τάση V | 220V |
| Φωτεινή ροή | 470lm |
| Ενεργειακή κλάση | F |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.