LED φωτιστικό 14W 3000K 1050Lm LB Light
Τάση λειτουργίας: 220–240 V AC
Συχνότητα: 50/60 Hz
Κατανάλωση ισχύος: 14W
Φωτεινή ροή: 1050 Lm
Θερμοκρασία χρώματος: 3000K θερμό λευκό
Πηγή φωτός: 128 × 3014 SMD LEDs
Περίβλημα: αλουμίνιο
Βαθμός προστασίας: IP20
Διαστάσεις: 1160 × 24 × 33 mm
Καλώδιο ρεύματος: 50 cm
Διάγραμμα καλωδίωσης: προσαρμοσμένο για 220–240V / 50Hz με ηλεκτρονικό πρόγραμμα οδήγησης
Υποχρεωτική γείωση
Προσφορά!
LED φωτιστικό 14W 3000K 1050Lm LB Light
τιμη: 8.59 € μέχρι: 03.04.2026
συνιστώμενη τιμη: 9.19 €
LED φωτιστικό LB Light 14W με φωτεινή ροή 1050Lm και θερμό λευκό φως 3000K, περίβλημα αλουμινίου, IP20, με ενσωματωμένο καλώδιο 50 cm.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 1.25 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Φωτιστικό Led |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 14W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Φωτεινή ροή | 1050lm |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.