LED στεγανό φωτιστικό 36W 2900lm 120 cm LB Light
Τάση λειτουργίας: 220 ~ 240V AC
Συχνότητα: 50/60 Hz
Ισχύς: 36W
Φωτεινή ροή: 2900lm
Τύπος LED: SMD
Χρώμα φωτός: 4200-4500K
Βαθμός προστασίας: IP44
Διαχύτης: PVC
Διαστάσεις: 1200 mm (μήκος) × 70 mm (πλάτος)
Μέγιστο ύψος ανάρτησης: 3 m
LED στεγανό φωτιστικό 36W 2900lm 120 cm LB Light
τιμη: 17.89 €
ED στεγανό φωτιστικό 36W 2900lm LB Light IP44, 120 cm, ουδέτερο λευκό 4200-4500K.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Φωτιστικό Led |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 36W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4200K |
| Φωτεινή ροή | 2900lm |
| Στεγανότητα | IP44 |
| Υλικό | PVC |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.