LED σποτ ενσωμάτωσης 5W με driver 4000K IP44 LB Light
Ισχύς: 5W
Φωτεινή ροή: 370 Lm
Τύπος LED: SMD2835
Γωνία φωτός: 120°
Χρώμα φωτός: 4000K (φως ημέρας)
Βαθμός προστασίας: IP44
Υλικό περιβλήματος: Μέταλλο / PVC
Διαχύτης: Ματ
Διαστάσεις: ⌀100 × 35 mm
Μέγεθος οπής στερέωσης: ⌀80 mm
Τάση λειτουργίας: AC 220–240V, 50–60Hz
LED σποτ ενσωμάτωσης 5W με driver 4000K IP44 LB Light
τιμη: 2.99 €
LED σποτ ενσωμάτωσης LB Light 5W με ενσωματωμένο driver, φως ημέρας 4000K, 370Lm, IP44.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Σποτ |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 5W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000K |
| Φωτεινή ροή | 370lm |
| Υλικό | PVC |
| Χρώμα | Λευκό |
| Στεγανότητα | IP44 |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.