LED χωνευτό πάνελ τετράγωνο 6W 6500K 120×120 mm LB Light
Τάση λειτουργίας: AC 220–240V, 50–60Hz
Ισχύς: 6W
Φωτεινή ροή: 360Lm
Θερμοκρασία χρώματος: 6500K Ψυχρό λευκό
Τεχνολογία LED: SMD2835
Γωνία δέσμης: 120°
Θερμοκρασία λειτουργίας: –5°C έως +25°C
Ενεργειακή κλάση: A+
Υλικό σώματος: Μέταλλο
Διαχύτης: Ματ
Διαστάσεις: 120x120x20 mm
Διαστάσεις οπής εγκατάστασης: 100×100 mm
Κατασκευαστής: LB Light
LED χωνευτό πάνελ τετράγωνο 6W 6500K 120×120 mm
τιμη: 5.59 €
Χωνευτό LED πάνελ LB Light 6W τετράγωνο 120x120mm με ψυχρό φως 6500K, 360lm και γωνία φωτισμού 120°.
Διαθεσιμότητα: Περιορισμένη διαθεσιμότητα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.268 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Πανελ led |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 6W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Διαστάσεις | 120x120x20 mm |
| Φωτεινή ροή | 360lm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.