LED πλαφονιέρα γκρι 30W 1800lm 4200K IP54 LB Light
Τύπος: LED πλαφονιέρα
Ισχύς: 30W
Φωτεινή ροή: 1800 lm
Θερμοκρασία χρώματος: 4200K
Τάση λειτουργίας: AC 220-240V, 50/60Hz
LED: SMD3528
Dimming: Όχι
Βαθμός προστασίας: IP54
Θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C έως +40°C
Υλικό περιβλήματος: Πολυανθρακικό
Διαχύτης: Ματ πλαστικό
Ενεργειακή κλάση: A+
Χρώμα: Γκρι
Κατασκευαστής: LB Light
LED πλαφονιέρα γκρι 30W 1800lm 4200K IP54 LB Light
τιμη: 14.29 €
LED πλαφονιέρα LB Light 30W 1800lm 4200K IP54 σε γκρι χρώμα, με πολυανθρακικό περίβλημα και ματ διαχύτη.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Πλαφονιέρα |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 30W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4200K |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Στεγανότητα | IP54 |
| Υλικό | Πολυανθρακικό |
| Χρώμα | Γκρι |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.