LED πάνελ τετράγωνο χωνευτό 16W 6500K 170×170 mm LB Light
Ισχύς: 16W
Φωτεινή ροή: 960Lm
Θερμοκρασία χρώματος: 6500K ψυχρό φως
Τάση λειτουργίας: AC 220-240V, 50-60Hz
LED: SMD2835
Γωνία φωτός: 120°
Ενεργειακή κλάση: A+
Υλικό περιβλήματος: μέταλλο
Διαχύτης: ματ
Διαστάσεις: 170x170x20 mm
Μέγεθος οπής τοποθέτησης: 150×150 mm
LED πάνελ τετράγωνο χωνευτό 16W 6500K 170×170 mm LB Light
τιμη: 8.89 €
LED πάνελ τετράγωνο χωνευτό 16W 6500K 170×170 mm LB Light με ψυχρό φως, φωτεινή ροή 960Lm και ματ διαχύτη.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Πανελ led |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 16W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 960lm |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Διαστάσεις | 170x170x20 mm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.