Φωτιστικό δρόμου LED SMD 100W IP65 σκούρο γκρι LB Light
Ισχύς: 100W
Τάση λειτουργίας: 220-240V, 50-60Hz
Φωτεινή ροή: 80 lm/W
Χρώμα φωτός: 4000K ουδέτερο λευκό
Βαθμός προστασίας: IP65
Υλικό: Κράμα αλουμινίου
Χρώμα σώματος: Σκούρο γκρι
Διάρκεια ζωής: 40.000 ώρες
Γωνία δέσμης: 110°-120°
Ενεργειακή κλάση: A+
Δείκτης απόδοσης χρωμάτων: Ra ≥75
Τοποθέτηση: Κονσόλα Ø50 mm
Τύπος LED: SMD
Φωτιστικό δρόμου LED SMD 100W IP65 σκούρο γκρι LB Light
τιμη: 59.00 €
Φωτιστικό δρόμου σκούρο γκρι LED SMD 100W LB Light, IP65, ουδέτερο λευκό 4000K.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000K |
| Ισχύς W | 100W |
| Μάρκα | LB Light |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Τάση V | 220V |
| Τύπος | Φωτιστικό δρόμου |
| Φωτεινή ροή | 8000lm |
| Χρώμα | Γκρι |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.




Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.