Στρογγυλό χωνευτό LED πάνελ 24W 3000K Ø 300 mm LB Light
Τάση λειτουργίας: AC 220-240V, 50-60Hz
Ισχύς: 24W
Φωτεινή ροή: 1680lm
Θερμοκρασία χρώματος: 3000K θερμό λευκό
Τύπος LED: SMD2835
Γωνία δέσμης: 120°
Θερμοκρασία λειτουργίας: -5°C έως +25°C
Ενεργειακή κλάση: A+
Υλικό περιβλήματος: Μέταλλο
Διαχύτης: Ματ
Διαστάσεις: Ø 300 x 20 mm
Διάμετρος οπής εγκατάστασης: 285 mm
Στρογγυλό χωνευτό LED πάνελ 24W 3000K 300 mm LB Light
τιμη: 12.59 €
Στρογγυλό χωνευτό LED πάνελ 24W 3000K Ø 300 mm LB Light με φωτεινή ροή 1680lm και γωνία φωτισμού 120°.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Πανελ led |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 24W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3000K |
| Φωτεινή ροή | 1680lm |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Διαστάσεις | 300×20 mm |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.