Προβολέας LED Slim 20W με αισθητήρα κίνησης LB Light
Προβολέας LED με ενσωματωμένο αισθητήρα κίνησης και δυνατότητα ρυθμίσεων:
-ρύθμιση χρόνου λειτουργίας
-ρύθμιση φωτεινότητας (lux)
-ρύθμιση ευαισθησίας αισθητήρα
Ισχύς: 20W
Φωτεινή ροή: 1200lm
Τάση λειτουργίας: 100–265V AC, 50–60 Hz
Θερμοκρασία χρώματος: 4500K ουδέτερο λευκό
Γωνία φωτισμού: 120°
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: μαύρο
Διαστάσεις: 180x140x43 mm
Προβολέας LED Slim 20W με αισθητήρα κίνησης LB Light
τιμη: 20.90 €
Προβολέας LED Slim LB Light 20W με αισθητήρα κίνησης, φωτεινή ροή 1200lm, ουδέτερο φως 4500K και προστασία IP65.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 20W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4500K |
| Φωτεινή ροή | 1200lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.