Προβολέας COB LED 20W με αισθητήρα κίνησης 6500K 1400lm LB Light
Ρυθμίσεις αισθητήρα:
-Ρύθμιση χρόνου λειτουργίας
-Ρύθμιση φωτεινότητας (LUX)
-Ρύθμιση ευαισθησίας ανίχνευσης
Ισχύς: 20W COB LED
Φωτεινή ροή: 1400lm
Τάση λειτουργίας: 96–265V
Θερμοκρασία χρώματος: 6500K ψυχρό λευκό
Γωνία φωτισμού: 120°
Βαθμός προστασίας: IP65
Διαστάσεις: 180x140x125 mm
Χρώμα: μαύρο
Κατασκευαστής: LB Light
Προβολέας COB LED 20W με αισθητήρα κίνησης 6500K 1400lm
τιμη: 24.90 €
Προβολέας LED COB 20W LB Light με αισθητήρα κίνησης 180°, φωτεινή ροή 1400lm και φως 6500K.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 20W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 1400lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.