Ο αισθητήρας υπερύθρων έχει εμβέλεια 180º, εξοπλισμένος με 3 κουμπιά λειτουργιών
-Ρυθμίσεις ώρας
– ρυθμίσεις φωτεινότητας
– ρυθμίσεις ευαισθησίας
Ισχύς: COB10W
Φωτεινή ροή: 700lm
Τάση λειτουργίας: 96-265V
Βαθμός προστασίας: IP65
Μαύρο χρώμα
Φάσμα φωτός: 6500K
Γωνία φωτισμού: 120⁰
Διαστάσεις: 115 * 85 * 85 mm
Προσφορά!
Προβολέας με Αισθητήρα Κίνησης COB LED 10W 700lm LB Light
τιμη: 14.59 € μέχρι: 29.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 17.80 €
Προβολέας με Αισθητήρα Κίνησης COB LED μαύρο, 10W, 700lm, 6500k, 96-265V, IP65 από τον κατασκευαστή LB Light.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 10W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 700lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
-
Μπουτόν Κλιμακοστασίου εξωτερική εγκατάσταση λευκό EL-BI EVA
Διακόπτες και πρίζες τιμη: 1.90 € Προσθήκη στο καλάθι -
Διακόπτης απλός και Πριζα Σούκο με Κάλυμμα εξωτερική εγκατάσταση γκρί EL-BI EVA
Διακόπτες και πρίζες τιμη: 4.90 € Διαβάστε περισσότερα -
Διακόπτης αλε-ρετούρ και Πριζα Σούκο με Κάλυμμα εξωτερική εγκατάσταση γκρί EL-BI EVA
Διακόπτες και πρίζεςτιμη: 4.60 € μέχρι: 29.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 4.99 €
Προσθήκη στο καλάθι








Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.