Περιστροφικός ρυθμιστής φωτός οξιά Zirve Woodline ELBI
Σειρά: Zirve Woodline
Υλικό: Πλαστικό
Χρώμα: οξιά
Τάση: 230V
Ονομαστικό ρεύμα: 10A
Μέγιστη ισχύς: 800W
Συχνότητα λειτουργίας: 50Hz
Βαθμός προστασίας: IP20
Μέθοδος σύνδεσης: Βίδες
Τρόπος λειτουργίας: τύπου κράτημα
Διαστάσεις εξωτερικού πίνακα: 85×80 mm
Ένδειξη φωτός: Ναι
Συμβατότητα: Μη κατάλληλος για LED εξοικονόμησης ενέργειας
Περιστροφικός ρυθμιστής φωτός οξιά Zirve ELBI
τιμη: 11.69 €
Περιστροφικός ρυθμιστής φωτός Zirve Woodline ELBI οξιά για λαμπτήρες πυρακτώσεως, αλογόνου και dimmable LED.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | EL-BI Electric |
| Τύπος | Ρυθμιστής έντασης φωτισμού |
| Σειρά | Zirve |
| Τάση V | 230V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10A |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Χρώμα | φηγός |
| Ισχύς W | 800W |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
-
Διακόπτης αλε-ρετούρ Zirve Woodline φηγός EL-BI Electric
Αλε-ρετούρ τιμη: 3.40 € Προσθήκη στο καλάθι













Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.