Λαμπτήρας LED MR16 G5.3 5W 12V 4000K 500lm LB Light
Τύπος λαμπτήρα: LED MR16
Τάση λειτουργίας: AC/DC 12V
Υποδοχή: G5.3
Ισχύς: 5W
Φωτεινή ροή: 500 lm
Θερμοκρασία χρώματος: 4000K ουδέτερο λευκό
Δείκτης απόδοσης χρώματος: CRI > 80
Γωνία δέσμης: 38°
Ενεργειακή κλάση: E
Κατασκευαστής: LB Light
Λαμπτήρας LED MR16 G5.3 5W 12V 4000K 500lm LB Light
τιμη: 1.69 €
Λαμπτήρας LED MR16 G5.3 5W 12V LB Light με φωτεινή ροή 500lm και ουδέτερο λευκό φως 4000K.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Λάμπα Led |
| Ισχύς W | 5W |
| Κάλυκας | G5.3 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 4000K |
| Τάση V | 12V |
| Φωτεινή ροή | 500lm |
| Ενεργειακή κλάση | E |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.