Εγκατάσταση: κρυφή εγκατάσταση σε μία κονσόλα
Τύπος: dimmer – ρύθμιση λαμπτήρων πυρακτώσεως, λαμπτήρες αλογόνου 12V και 220V και λαμπτήρες LED με δυνατότητα ρύθμισης φωτός, δυνατότητα αντικατάστασης του διακόπτη cx.1 με dimmer χωρίς προσθήκη καλωδίων.
Τάση: 230V
Ονομαστικό ρεύμα: 10Α
Μέγιστη ισχύς: 800W
Συχνότητα λειτουργίας: 50Hz
Βαθμός προστασίας: IP20
Διαστάσεις /εξωτερικός πίνακας /: ZENA 90/85 mm
Με ένδειξη φωτός, ασυμβίβαστη για τον έλεγχο της εξοικονόμησης ενέργειας και των λαμπτήρων LED
Υλικό: πλαστικό
Χρώμα: κρεμ
Ρυθμιστής έντασης φωτισμού περιστροφικός για λάμπες led κρέμα EL-BI Zena Natural
τιμη: 12.59 €
Ρυθμιστής έντασης φωτισμού περιστροφικός 800W 10A 230V IP20 σειρά ZENA κρεμ από τον κατασκευαστή EL-BI Electric.
| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | EL-BI Electric |
| Τύπος | Ρυθμιστής έντασης φωτισμού |
| Σειρά | Zena |
| Τάση V | 230V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10A |
| Στεγανότητα | IP20 |
| Χρώμα | Κρέμα |
| Ισχύς W | 800W |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει…
-
USB φορτιστής 2x5V 2.1A κρεμ Zena EL-BI
USB φορτιστήςτιμη: 12.59 € μέχρι: 23.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 14.59 €
Προσθήκη στο καλάθι -
Πλαισιο 3 θεσεων κρεμ Zena ELBI
Διακόπτες και πρίζεςτιμη: 1.09 € μέχρι: 26.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 1.60 €
Προσθήκη στο καλάθι -
Πρίζα ρεύματος με 2 υποδοχές USB κρεμ Zena EL-BI
USB φορτιστήςτιμη: 12.49 € μέχρι: 23.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 13.30 €
Προσθήκη στο καλάθι -
Πλαισιο 2 θεσεων κρεμ Zena ELBI
Διακόπτες και πρίζεςτιμη: 0.79 € μέχρι: 26.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 1.19 €
Προσθήκη στο καλάθι -
Διακοπτης αλε ρετουρ κρεμ Zena Natural ELBI
Αλε-ρετούρτιμη: 2.09 € μέχρι: 22.05.2026
συνιστώμενη τιμη: 2.29 €
Προσθήκη στο καλάθι













Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.