Προβολέας COB LED 30W με αισθητήρα κίνησης 2100lm 6500K IP65 LB Light
Τύπος: Προβολέας LED COB με αισθητήρα κίνησης
Ισχύς: 30W
Φωτεινή ροή: 2100lm
Θερμοκρασία χρώματος: 6500K (ψυχρό λευκό)
Τάση λειτουργίας: 96–265V
Βαθμός προστασίας: IP65
Χρώμα: Μαύρο
Γωνία φωτισμού: 120°
Εμβέλεια αισθητήρα: 180°
Διαστάσεις: 225x185x135 mm
Ρυθμίσεις: ώρας, φωτεινότητας, ευαισθησίας
Προβολέας COB LED 30W με αισθητήρα κίνησης 6500K LB Light
τιμη: 29.90 €
Προβολέας COB LED 30W LB Light με αισθητήρα κίνησης 180°, 2100lm, 6500K, IP65, μαύρο.
Διαθεσιμότητα: Σε απόθεμα
παράδοση εντός 3-6 εργάσιμων ημερών| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Μάρκα | LB Light |
| Τύπος | Προβολέας |
| Τάση V | 220V |
| Ισχύς W | 30W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 2100lm |
| Στεγανότητα | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρος |
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.





Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.